Stand O'Food

Mac OS için Fast Food İşletme Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 4.99$
  • Boyut 22.9 MB
  • Version 1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Süpermarket Mania yayıncıları tarafından geliştirilmiş, hayalinizdeki Fast Food restoranlarını kurarak en iyi şekilde yönetmeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir Mac OS için Fast Food İşletme Oyunudur.

Süpermarket Mania yayıncıları tarafından geliştirilmiş, hayalinizdeki Fast Food restoranlarını kurarak en iyi şekilde yönetmeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir Mac OS için Fast Food İşletme Oyunudur.

Mac OS cihazlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz oyunda Fast Food restoran zincirlerinizi kurarak müşterilerinize en mükemmel şekilde hizmet vermeye çalışıyorsunuz. Tüm malzemeleri pişirilmesi ve paketlenmesi gibi tüm detaylar ile birebir ilgileneceğiniz oyunda şehrin bir çok yerinden sipariş alıyor ve bu siparişleri zamanında yetiştirmeye çalışıyorsunuz. Hamburgerlerinizi lezzetlendirmek için kullanabileceğiniz bir çok çeşni ve özel sos bulunuyor.

Stand O'Food oyunu içerisinde; 2 oyun modu, 100'den fazla zorlu oyun seviyesi, 80'den fazla çeşitte hamburger yapımı, 20 adet yükseltme satın alma, Oyun Merkezi desteği, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça dil desteği gibi özellikler bulunuyor.

Fast Food seven oyun severler için özel olarak geliştirilmiş, kendi hamburger işletmenizi kurarak müşterilerinize en mükemmel şekilde hizmet vereceğiniz Stand O'Food oyununu denemelisiniz.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Stand O'Food indir