Stand O'Food

Windows Phone için Fast Food İşletme Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25 MB
  • Version 1.1.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Süpermarket Mania yayıncıları tarafından geliştirilmiş, hayalinizdeki Fast Food restoranlarını kurarak en iyi şekilde yönetmeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir Windows Phone için Fast Food İşletme Oyunudur.

Süpermarket Mania yayıncıları tarafından geliştirilmiş, hayalinizdeki Fast Food restoranlarını kurarak en iyi şekilde yönetmeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir Windows Phone için Fast Food İşletme Oyunudur.

Tamamen ücretsiz Windows Phone cihazlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz oyunda Fast Food restoran zincirlerinizi kurarak müşterilerinize en mükemmel şekilde hizmet vermeye çalışıyorsunuz. Tüm malzemeleri pişirilmesi ve paketlenmesi gibi tüm detaylar ile birebir ilgileneceğiniz oyunda şehrin bir çok yerinden sipariş alıyor ve bu siparişleri zamanında yetiştirmeye çalışıyorsunuz. Hamburgerlerinizi lezzetlendirmek için kullanabileceğiniz bir çok çeşni ve özel sos bulunuyor.

Stand O'Food oyunu içerisinde; 2 oyun modu, 100'den fazla zorlu oyun seviyesi, 80'den fazla çeşitte hamburger yapımı, 20 adet yükseltme satın alma, Oyun Merkezi desteği, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça dil desteği gibi özellikler bulunuyor.

Farklı bir oyun deneyimi yaşamak isteyen oyun severlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm Stand O'Food oyununu denemenizi öneririm.

Daha Fazla Göster
Stand O'Food indir